دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 56
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

بهترین طرح کارت ویزیت ها چگونه طراحی می شوند؟

نمونه از این کارت ویزیت ها که در قسمت زیر آمده است,این افراد مبتکر از کارت های ویزیت خود استفاده می کنند تا به آنها در ایستادگی در جمع کمک کند.

در دنیای طراحی ، کارت ویزیت به عنوان یک رزومه کوچک خلاق عمل می کند. کارت ویزیت شما باید از افراد دارای احساس قدرتمند هویت شما به عنوان یک حرفه ای در طراحی استفاده کند ، بهترین کارت های ویزیت یک ابزار بازاریابی درخشان است که به نمایش سبک بی نظیر شما کمک می کند و به شما در ایستادگی کمک می کند.

کارت ویزیت استاندارد مبتنی بر یکی از الگوهای کارت ویزیت فرصتی هدر رفته برای منعکس کردن یک تکه از شخصیت شماست و شما را برای مشتری های جدید بالقوه فوراً فراموش می کند.

اگر تمام این صحبت های مشتریان جدید به شما یادآوری کرده است که نمونه کارها شما کمی خسته به نظر می رسد ، از اینکه ما بهترین نمونه کارها را به عنوان الهام بخش برای تازه کردن گرد آورده ایم ، نترسید.

 

آیریس کامیت-سرسبز

آیریس کامتیت ، هنرمند و تصویرگر چیزهای خاصی را برای طراحی کارت ویزیت خود ساخته است. در داخل پاکت ساده یک جزوه پیچیده کنسرتینا قرار دارد که نمونه هایی از تصاویر پر جنب و جوش او را نشان می دهد. به معنای واقعی کلمه به دادن کارت به عنوان کارت ویزیت ، یک مقدار فوق العاده از PR است و توجه واقعی به جزئیات را نشان می دهد.

برای بهترین نتیجه ، بذرها را پخش کرده و سپس سرسبز اضافه کنید.

این طراحی کارت ویزیت درخشان توسط Struck Creative هوشمندانه به عنوان یک کیسه بذر برای چمن و شرکت مدیریت املاک لوش دو برابر می شود. نه تنها کلیه اطلاعات مربوطه را به روشی واضح و مختصر ارائه می دهد ، بلکه محموله های گرانبها را نیز در خود جای می دهد ، به این معنی که احتمال کمتری از آن دور می شود.

گونگ کانتاپون

کانتاپون پوستر یک زن را در کارتهای کوچک پوشانده بود که رهگذران می توانند از آن جدا شوند

تصویرگر مستقر در نیویورک ، گونگ کانتاپون ، وقتی متوجه شدیم که کارت ویزیت او متوجه می شود ، همه را رها کرد. کانتاپون پوستر یک زن را در کارتهای کوچک پوشانده بود ، که رهگذران می توانستند پوستشان را بگیرند و ببرند. با رها کردن مردم از تعجب آنچه که هنگام برداشتن کارت ها آشکار می شود ، توجه همه را به خود جلب کرد.

کارت ویزیت لگو

این کارتهای ویزیت مینی گیف لگو برای مطابقت با صاحب خود سفارشی شده اند

نه تنها بچه هایی که در لگو کار می کنند کار فوق العاده خوبی دارند بلکه این کارت های ویزیت مینی گرافیکی عالی لگو را نیز دریافت می کنند. گزارش شده است که این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا با ویژگی های هر کارمند مطابقت داشته باشد ، حتی به موها و لوازم جانبی آنها. سپس نام ، ایمیل و شماره تماس فرد روی لباس شکل چاپ می شود. بهترین کارت ویزیت تا کنون!

بن ویوانت

آژانس تبلیغاتی جی دبیلو تی این طراحی کارت ویزیت جذاب پنیر را برای بن ویوانت طراحی کرده است

ما برای فروشگاه پنیر برزیل بن ویوانت ، کارت ویزیت ، که به عنوان یک پنیر ریز خرد شده دوست دارد ، دوست داریم. با ایجاد آژانس تبلیغاتی جی دبیلو تی ، ابزار هوشمند سازی شبکه بسیار محبوب بود و صاحب آن باید به مشتریان بگوید که چند روز قبل از بازگشت منتظر بمانند تا دیگری را انتخاب کند. طراحی بسیار جذاب با یک آستین محافظ نیز کامل است. روی هم رفته ، یک ایده صرفاً جذاب!

کارت ویزیت پنبه ای

این کارت ویزیت ها راز پنهانی دارند

این کارتهای ویزیت از مو ممکن است چیزی غیر عادی به نظر نرسند ، اما در واقع آنها کاملاً از جامه های پیراهن پنبه ای ساخته شده اند (پارچه پس از قطع شدن الگوی باقی مانده است). این شرکت با موهاواک کار کرد تا یکی از قدیمی ترین روش های تولید کاغذ را ابداع کند.

بسته های تی شرت جمع آوری شده ، به یک خمیر تبدیل می شوند و سپس خشک می شوند و به کاغذ سفید قوی ، انعطاف پذیر ، به طور طبیعی روشن ، فشرده می شوند و آماده تبدیل شدن به کارت ویزیت ممتاز می شوند. برای دیدن نحوه انجام این کار ، این فیلم را تماشا کنید.

حکاکی شده

جان تی. کیم این طرح را با برش لیزری و اچ کردن چوب باس ایجاد کرد

سرنخ در عنوان این کارتهای ویزیت منحصر به فرد 'حکاکی شده' توسط طراح جان نیویورک مستقر در نیویورک است. الگوی چوب چوب ایجاد شده توسط برش و خراشیدن لیزر ، الگوی چوب چوب باعث می شود هر کارت واقعا بی نظیر باشد. حکاکی زندگی را به عنوان یک پروژه آغازین با هدف بودجه 1500 دلار آغاز کرد. این مدت 30 روز به طول انجامید و در این مدت توجه کافی برای جمع آوری نزدیک به 24،000 دلار جلب شد.

مدل مو

این نمونه کارت ویزیت جالب شانه موسیقی یک موضوع راک را بازی می کند

هنگامی که صاحب آن انگشت خود را در امتداد دندان این شانه موزیکال اجرا می کند ، یک تم کلاسیک راک را اجرا می کند. این ایده ابتکاری توسط طراح مستقر در آمستردام ، فابیو میلیتو ، برای مدل مو ، سالن موهای راک ان رول در رم ساخته شده است. روشی درخشان برای کپی کردن هویت برند در یک کارت واحد.

خم شده

این کارت ویزیت مبتکرانه را می توان در صندلی مینیاتوری تاشو کرد

آنچه که در اینجا مشاهده می کنید کارت ویزیت و نامه پستی مناسب برای فروشگاه مبلمان بنپلی در لندن است که می تواند در یک صندلی مینی تخته سه لا ساخته شود. کارت نبوغ توسط طراح ریچارد سی ایوانز ساخته شده و توسط الگان پرس در لیتوانی تولید شده است. فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید و کارت بوسه برش را می توان در یک مینیاتور صندلی تخته سه لا از نماد 1934 طراحی شده توسط جرالد سامرز قرار داد.

برای اطمینان از اینکه کارت قدرتمند و در عین حال به اندازه کافی انعطاف پذیر است که می تواند به صورت صندلی خم شود ، ایجنت کاغذ مخصوص بازیافت شده را خریداری کرد و برای دستیابی به استحکام آن را به سه برابر نمود تا ضمن اطمینان از آسیب دیدن در هنگام تاشو ، آسیب نبیند.

یونانی

طرحی درخشان توسط درفت اف سی بی برای رستوران یونانی

خوب ، بنابراین این احتمالاً عملی ترین کارتهای ویزیت در جهان نیستند ، اما ایده بسیار جالب است. این کارت های خلاق ایجاد شده توسط آژانس خلاق مبتنی بر کیپ تاون ، اف سی بی ، برای یک رستوران یونانی ساخته شده بودند ، و طبق رسم یونان سنتی صفحات سر و صدا بازی می کردند. از تابلوهای شکسته سفال ساخته شده ، طراحی منحصر به فرد به سادگی با نام و شماره تلفن رستوران تزئین شده است.

یوکا سوزوکی

یوکا سوزوکی ، آرایشگر مو و آرایش ، مهارت های خلاقانه خود را با این بیزنس کارت های درخشان به فروش می رساند

صنعت مو و آرایش یک رقابت رقابتی است ، بنابراین یوکا سوزوکی تصمیم گرفت یک کارت ویزیت تهیه کند تا وی را از جمعیت دور کند. طراحی هوشمندانه از گیره های موی رنگی مختلف برای ایجاد سبک های رنگی مو استفاده می کند و صاحب برخی لوازم جانبی مو رایگان برای بوت شدن استفاده می کند. عالی؟

چوکو لا

مشتریان با این طرح دو برخورد دارند. یک شکلات خوشمزه و کارت ویزیت خلاقانه

این کارت ویزیت بسته بندی شکلات ، به طرز شگفت آور ، یک طراحی محبوب است. ورود دیگری توسط آژانس تبلیغاتی اف بی سی ، این بار برای تبلیغ طیف وسیعی از شکلات های خوشمزه. این طرح شامل دو رساله است. یک شکلات و کارت ویزیت خلاقانه. نبوغ

تکنسین ها

این کارت ویزیت مطمئناً جعبه "نوآورانه" را نشان می دهد

ما متوجه شده ایم که چه چیزی می تواند بهترین ارائه دهنده جهان باشد. این یک کارت ویزیت است که به عنوان یک صفحه کلید رایانه ای ، ایجاد شده توسط تچ کیس ، دو برابر می شود. این شرکت می گوید: "این پی سی بی با ATMEGA16U2 قابل برنامه ریزی مجدد در هیئت مدیره ، قابلیت انعطاف پذیری کامل را برای هکرها ، تکنیکرز ها و سازندگان فراهم می کند." "واقعاً یکی از این موارد را به عنوان یک پروژه ، صفحه کلید ، صفحه نمایش سوئیچ یا میانبر برای شما به خانه ببرید ،

دکتر زماننف

این طراحی کارت ویزیت باعث می شود فک خود را در هیبت فرو کنید

دکتر زامنهاف استودیوی طراحی مستقر در اسپانیا با هدف «تشخیص» مشکلات طراحی و تجویز داروها و راه حل ها. در ادامه این مضمون پزشکی ، تیم مجموعه ای از کارتهای ویزیت نسبتاً درخشان را طراحی کرده است که افسردگی زبان را تقلید می کند. شکل چوب تمام اطلاعات تماس استودیوی طراحی را نشان می دهد و مطمئناً از دیگر کارت های ویزیت کارت ویزیت خواهد بود.

پاول پرتالا

ما عاشق طراحی و توجه به جزئیات در این کارتهای ویزیت اسکیت هستیم

ما کمی عاشق این کارت ویزیت های اسکیت بورد کوچک برای شرکت آمریکایی اسکیت بورد پاول پرتلا هستیم. طراحی از سبک اسکیت بورد واقعی ، ساخته شده از چوب نازک و دارای نوار چسب در یک طرف و یک طراحی جمجمه است. ایجاد شده توسط یک مجموعه با استعداد در جویک باکس ، تمام آنچه اکنون نیاز دارد مجموعه ای از چرخ ها است!

مثال های مبتکرانه از طرح های کارت ویزیت غالباً باعث ترس و وحشت شما می شود - به دلیل طراحی و اصالت بی عیب و نقص ، فک خود را به زمین می اندازید. خوب ، این طراحی کارت ویزیت باعث می شود که به دلایل دیگری کاملاً باز شوید.

هدف این تیم ایجاد شده توسط استودیو طراحی مستقر در اسپانیا ، دکتر زامنهاف ، تشخیص مشکلات طراحی و تجویز داروها و راه حلها است. در ادامه این مضمون پزشکی ، آنها این کارت ویزیت نسبتاً درخشان را طراحی کرده اند که افسردگی زبان را تقلید می کند.

شکل چوب شامل تمام اطلاعات تماس استودیوی طراحی است و مطمئناً از دیگر کارتهای ویزیت کارت ویزیت خواهد بود. طراحی ساده لوگو به سمت انتهای چوب یک لمس کامل و مینیمالیستی برای اجرای اصلی و مبتکر است.

جوایز ویکتور

ویکتور ترکیبی از کار و بازی با این کارت ویزیت های خلاق است

این کارت ویزیت شخصی برای طراح ویکتور چقدر جالب است؟ بناتس که عاشق موسیقی و وینیل بود ، کارت خود را بر اساس سوابق وینیل کلاسیک قرار داد ، نام آهنگ و جزئیات را با خودش جایگزین کرد و طراحی را با یک آستین که رکورد ماکت را در دست دارد به پایان رساند. ایده ای ساده اما درخشان.

سخن پایانی

در یک عصر روزافزون دیجیتال ، کارت ویزیت نوآورانه این قدرت را دارد که تأثیر واقعی بر مشتری ، همکار یا کارفرمای بالقوه بگذارد. می گویند یک رویداد شانس در یک رویداد شبکه ای ، گفت. مطمئنا ، شما می توانید آنها را در توییتر دنبال کنید و نمایه LinkedIn خود را به آنها بدهید ، اما شاید Wi-Fi شفاف باشد - پس چه؟ یک کارت فیزیکی که صبح روز بعد در جیب آنها است ، روشی مطمئن برای خاموش کردن حافظه آنها است.

کارت ویزیت شما در کنار هماهنگی با یک نمونه کارها و طراحی CV درخشان ، به افراد نشان می دهد که در مورد چه چیزهایی هستید - و همچنین چگونگی ارتباط با شما. اما قوانینی برای رعایت آن وجود دارد. دستورات ما را دنبال کنید و کارت ویزیت خود را به بهترین کارت زنگ موجود در آن تبدیل کنید. و اگر به دنبال الهام گرفتن از کارت ویزیت هستید ، ما نیز در این زمینه پست خواهیم گذاشت.


X